X

AKTUALITY

CONNCEPT
Domů » AKTUALITY

PREZENTACE PRŮMYSLOVÝCH MANIPULÁTORŮ VE VÝROBNÍM ZÁVODĚ FIRMY ATIS s.r.l – 12-14.6.2023

Přijeďte si vyzkoušet manipulátory do slunné Itálie !!!

Výrobní závod firmy ATIS s.r.l. je ve městě Mezzolombardo (mezi Bolzánem a Trentem). Vzdálenost z Brna je 780 km (cca 8 hodin).

A proč jet takovou dálku?

Samozřejmostí je výrobná italská káva před začátkem prezentace. Následně si budete moci vyzkoušet různé typy manipulátorů. Získáte tím lepší představu o jejich možnostech, o způsobu ovládání, ergonomii daných zařízení. Ve fázi dokončování a testování bývá většinou cca 10 průmyslových manipulátorů. Bude tedy možnost si vyzkoušet dané manipulátory s břemeny, pro které jsou manipulátory určeny. Firma ATIS s.r.l. používá taktéž ve výrobě několik manipulátorů pro manipulaci s plechy a díly – ty bude možno také vyzkoušet. V závodě jsou také instalované podvěsné dráhy pro testování podvěsných manipulátorů. Níže jsou ukázky obdobných typů manipulátorů, které budou místě k vidění. V případě zájmu Vám zašleme přesné parametry daných manipulátorů

A co bude k vidění: manipulátor s trnem pro překlápění rolí / manipulátor s trnem pro přenášení rolí / manipulátor se závěsem pro přenášení válcových nádrží / manipulátor s přísavkami pro přenášení břemen (plechů, desek ..) ve vodorovné poloze / manipulátor pro překlápění břemen (plechů, desek …) o 180° / manipulátor s přísavkami pro překlápění desek o 90°

Jestliže si „přibalíte“ do auta kolo, můžeme zajet v odpoledních hodinách na výlet do místních kopců, které jsou rájem pro cyklisty. Nebo se můžete po cestě zpět stavit k nějakému jezeru, kterých je v dané oblasti nespočet. Možností na zaslouženou relaxaci po dlouhé cestě je mnoho.

V případě zájmu o účast mi prosím zavolejte – domluvíme individuální termín pro Vás.

Těším se na setkání s Vámi

Ing. Eduard Konček / jednatel a obchodní zástupce

Tel: +420 734 596 646 / Email: e.koncek@conncept.cz

PŘIJEĎTE SI VYZKOUŠET PRÁCI S MANIPULÁTOREM DO OSTRAVY

Průmyslové manipulátory slouží pro rychlou, ergonomickou a bezpečnou manipulaci s břemeny. Co si ale pod tím představit?

Není nutné si nic představovat. Můžete si to u nás vyzkoušet „na vlastní ruce“.

Pro účely prezentace slouží manipulátor, vybavený několika typy přísavek. Můžete si u nás vyzkoušet manipulaci se sudem, ocelovým boxem či deskou.

Účelem prezentace je Vám ukázat, jak rychlá je manipulace s břemeny a jak snadno se manipulátor ovládá. Uvidíte, že budete nadšeni, jako jsme byli nadšeni i my.

V případě zájmu o prezentaci volejte +420 734 596 646.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ing. Eduard Konček / Jednatel