X

O SPOLEČNOSTI

CONNCEPT
Domů » O SPOLEČNOSTI

Infomace o společnosti CONNCEPT

Našim cílem je pomoci zákazníkovi vybrat nejvhodnější technické řešení a zároveň sladit technické požadavky s jeho finančními možnostmi. 

Vhodné manipulační zařízení by mělo nejen usnadnit práci daným pracovníkům, zvýšit jejich výkonost ale především zvýšit bezpečnost při manipulaci s břemenem.

Obecně lze říci, že pro každý typ břemene a daný způsob manipulace existuje více technických řešení. Při nacházení toho nejvhodnějšího řešení bereme v úvahu veškeré faktory a omezení, jako jsou například frekvence manipulace, prostorová či provozní omezení, ergonomii práce s daným manipulačním prostředkem atd. Při výběru řešení bereme v potaz také finanční možnosti zákazníka a přihlížíme také na finanční návratnost.

Firma CONNCEPT je zástupcem firm ATIS s.r.l. pro Českou a Slovenskou republiku.

Věříme, že budete s našimi výrobky a službami spokojeni a těšíme se na spolupráci s Vámi. 

Nabídku našich zařízení jsme rozšířili o specializovaná řešení našich obchodních partnerů, ke kterým zajišťujeme také záruční a pozáruční servis

Zastoupení firem

Abychom Vám mohli nabídnout opravdu komplexní službu v oblasti manipulace s břemeny a mohli doporučit to nejvhodnější technické řešení, rozhodli jsme rozšířit naši nabídku o specializovaná zařízení našich obchodních parterů. K těmto zařízením zajišťujeme také záruční a pozáruční servis.

ATIS

Přední světový výrobce průmyslových a lanových manipulátorů