X

Průmyslový manipulátor s přísavkami pro překlápění a otáčení plechů

Průmyslové manipulátory na plechy nachází uplatnění u firem, které se zabývají pálením plechů, CNC dělením plechů, ohraňováním atd, svařováním ocelových konstrukcí atd. Manipulátory umožňují manipulovat s plechy rychle, kontrolovaně, bezpečně a ergonomicky.

Průmyslový manipulátor je vybaven uchopovacím nástrojem s přísavkami, navrženým pro překlápění plechů o 90° a otáčením okolo vlastní osy.

Nástroj s přísavkami (vakuový manipulátor) je navržen tak, aby bylo možno měnit rozteč přísavek jak v podélném tak i příčném směru. Tímto způsobem je možno řešit manipulaci s plechy různých formátů.‘ Zároveň je to vhodné řešení pro manipulaci s plechy, ve kterých zůstaly díry po výpalcích.

Více obdonných řešení naleznete ZDE

V případě, že řešíte jakoukoli manipulaci s plechy v rámci vašeho výrobního závodu, neváhejte se na nás obrátit. Věříme, že Vám budeme schopni navrhnout to správné řešení pro Vás.

Technická specifikace

Typ břemene: plechy

Uchopovací přípravek: vakuový manipulátor s nastavitelnými přísavkami / vakuový manipulátor pro otáčení a překlápění plechů

Způsob manipulace: přenášení plechů, zvedání plechů, naklápění plechů, otáčení plechů, manipulace s plechy ve vodorovné a svislé poloze, otáčení plechů